KONGRE TARİHİ VE YERİ
42.Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, 25 Kasım – 29 Kasım 2020 tarihleri arasında Kaya Palazzo Golf Resort Belek / Antalya ‘da düzenlenecektir.

KONGRE DİLİ
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Kongre süresince bilimsel program doğrultusunda Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI
Kaya Palazzo Golf Resort Otel ve diğer konaklama otellerindeki kayıt ve danışma masaları 25 Kasım 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 25 – 29 Kasım tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur..

KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 28 Kasım 2020 tarihinde saat 12:00 itibariyle kongre merkezinde bulunan kiosklardan yaka kartlarının arkalarında yer alan barkodları okutarak alabileceklerdir.​

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.​

TRASNFER HİZMETLERİ
25 – 29 Kasım 2020 tarihleri arasındaki transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) yapılacaktır. Çift yön transfer ücreti 550 TL + KDV’dir. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.

Toplu transfer ücretleri, 25 Kasım geliş, 29 Kasım dönüş transferlerinde geçerlidir. 26-27-28 Kasım tarihlerinde geliş ve dönüş transferleri için özel transfer ücretleri geçerli olacaktır.

25-26-27-28-29 Kasım tarihlerinde oteller arası servis hizmeti verilecektir. Oteller arası servis hizmeti konaklama ücretleri dâhilindedir.​

İPTALLER
Katılım iptali 20 Mayıs 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.